2012 Registered Teams (Adult Round Robin 4 Games) (Youth Round Robin 3 Games)

Adult Teams  - (BLUE = New Team to the Tournament) (NEW Adult Wiffleball Teams for 2012)

1. Bryce Wessel - Grandview, OH (Reds)  2. Chad Wheeler - London, OH (Phillies)

3. Ken Baker - Hilliard, OH (Cubs)  4. Tyler Mathias - Centerburg, OH (Sidewinders)

5. Tony Hill - Enon, OH (Yankees) 6. Chirs Galloway - Washington, DC (Senators) "NWLA Member"

7. Chris Burr - Springfield, OH (Mud Monkeys)8. Chirs Galloway - Washington, DC (Nationals) "NWLA Member"

9. Kalan Perdue - Winchester, Kentucky (Dirtybirds)   10. Ryan O'Neill - London, OH (Bulldogs)

11. Toby Sidorski - Eastlake, OH (Angels)  12. Scott Caudill - Marion, OH (Titans)

13. Nathan Pollock - London, OH (Red Wings)  14. Evan Dearwester - OH, (Bluebirds)

15. Eric Martin - OH, (Gentlemen)  16. Steve Baker - London, OH (Blue Jackets)

17. John Kepler - Chillicothe, OH (The "U")  18. Tim Brown - Livonia, MI (Mets)

19. Kyle Baugh - Springfield, OH (Thunder)  20. Brian Meyers - Kalamazoo, MI (Kings) "NWLA Member"

21. Dustin Sanders - London, OH (Clippers)  22. Shane Nance - Springfield, OH (Pirates)

23. Dalton Devine - Drillers, OH (Drillers)  24. Michael Higdon - Franklin, IN (Skysox)

25. Justin Collins - London, OH (Tigers)  26. Austin Mclean - West Jefferson, OH (Gothams)

27. Shad Good - Upper Arlington, OH (Biscuits)  28. Greg Schindler - Englewood, OH (Brewers)

29.  Crew Wheeler - W. Jeff , OH (Marlins)  30. Jason Brown - Hilliard, OH (Allstar Sports)

31. Mike Teeters - Hilliard, OH (Mavericks)  32. Kyle George - Poland, OH (Stinky Cheese)

33. Ryan Bush - Farmington, NY (Freaky Franchise) "NWLA Member"

34. Aaron Massey - Mt. Olivet, KY (Savages)  35. Carl Coffee - MI (Flying Squirrels) "NWLA Member"

36. Josh Stuntebeck - London, OH (BDB)  37. CJ Schmitz - Carroll, OH (Monsters)

38. Sam Skibbe - St. Louis, MO (Cardinals) "NWLA Member"  39. Will Nichols - S. Vienna, OH (Big Whackers)

40. Josh Jackson - Carbondale, IL (Swingers)  41. Alan Ledford - Wilmington, OH (Guns Out)

42. Derek Smith - South Vienna, OH (Clamdiggers)  43. Tim Rogers - London, OH (Diamondbacks)

44. New Ohio Team (Stoked) 45. Jimmy Wolverton - London, OH (Whitesox)

46. Bobby Sanders - London, OH (Buckeyes)  47. Jereme Collins - London, OH (Astros)

48. Sean Yoakem - Mt. Sterling, OH (Mustangs) 49. Steve Wilaj - Struthers, OH (Coyotes)

50. Grant Duncan - Munster, IN (Padres) 51. Jerry Walters - West Jefferson, OH (Underdogs)

52. Jordan Hutchinson - London, OH (Cyclones) 53. Jon Lane - Morgantown, WV (CLWA)

54.  Zane Miller - London, OH (ODU Baseball) 55. Josh Hartzler - Columbus, OH (Lugnuts)

56. Caleb Llaneza - Westerville, OH (Bolmanganies) 57. Nathan Rinehart - Chillicothe, OH (Knights)

58. Tyler Launder - Whitehouse, OH (Terriers) 59. Josh Mccarthy - Cincinnati, OH (Blue Rocks)

60. Marty Ditello - Commercial Point, OH (Red Sox) 61. Chase Coy - Beavercreek, OH (Lightning)

62. Jerry Driggs - Frankfort, OH (Legends) 63. Shannon Lewis - Columbus, OH (Devil Rays)

64. Christian Kezmarsky - Uniontown, PA (Zoltan) 65. Jack Glending - Westlake, OH (Blaze)

66. Steven Lang - Columbus, OH (Classics) 67. Justin Storer - Cincinnati, OH (Hot Sauce)

68. Mark Bernthold - Columbus, OH (Curve)  69. Drew Delaney - Ashland, OH (Whiff This)

70. Mike Nichols - OH (TBA)  71. Dan Parlapiano - Lima, OH (Bash Brothers)

 72. Joachim LaValley - Urbana, OH (Suns) 73. Mario Dawson, Columbus, OH (Black Sheep)

74.  Tanner Spencer - Springfield, OH  (The Campaigners) 75. Jake Springer - New Washington, OH (Mariners)

76. Phil Wrobel - Aurora, OH (Boys in the Hood) 77. Phillip Newell - Columbus, OH (Moose Knuckeles)

78. Clemons - OH (Avengers)

Youth League Tournament - (3 Round Robin Games)

1. Crew Wheeler - W. Jefferson, OH (Pioneers)    2. Cody Wheeler - London, OH (Jr. Orioles)

3. Jason Brown - Hilliard, OH (Allstar Sports JR.)    4. Ellars - London, OH (Girls Softball)

5. Trae Miles - Hamilton, OH (TBA)    6. Chad Thiel - London, OH (Jr. Phillies.)

7. Will Nichols - S. Vienna, OH (Jackers)     8. RJ Rogers - West Jefferson, OH (Baybears Jr.)

9. Brock Waits - Grove City, OH (Stars)    10.  Justin Storer - Cincinnati, OH (Hot Sauce Jr.)

11. Noah Thrasher - Springfield, OH (TBA) 12. Collins - London, OH (Tiggers)

13. Jr. Titians - Grove City, Oh